מעמד לרכב

translation missing: he.blogs.article.by_author itamar kor translation missing: he.blogs.article.posted_in July 26, 2021

אנחנו עושים היום ברכב שלנו המון דברים כשאנחנו בדרך לעבודה ועומדים בפקקים, לא בזמן נהיגה, כמובן. מעמד לרכב מאפשר לנו לתפקד יותר בקלות כשיש לנו היכן להעמיד את הטלפון או את הטאבלט בנוחות ולשדר לנו כל מה שנרצה, מתכניות רדיו ועד שיחות עבודה, במיוחד כחלק מהלקחים שהפקנו משנת הקורונה. אנחנו כבר  מתורגלים בעבודה במסכים ולכן השלב הבא המתבקש הוא למצוא את המעמד שיחזיק אותם בנוחות וביעילות מבלי שייפלו ומבלי שיזוזו וייטלטלו בתלאות הדרך. בחנות רינג פלייס תמצאו את המותגים האמינים והטובים ביותר למטרה זו במשלוח חינם.

למה מעמד לרכב הוא רעיון מצוין לכולם?

  • במקום לאלתר כל הזמן את הנחת הטלפון או הטאבלט ולנסות לתמרן כך שזה לא ייפול, יהיה כל הזמן בזווית הנכונה ואפשר יהיה להקדיש לנהיגה את תשומת הלב הראויה, למה לא להחזיק ברכב סוף סוף מעמד נוח ויציב עם התפס הנכון ברוחב הנכון והמתכוונן לכל גאדג'ט כזה שנרצה להוסיף? זהו מעמד שיכול להתחבר לכל מקום לפי הנוחות שלנו והמקום שבו אנחנו רוצים להציב אותו ולכן עונה לצרכים של כולם בכל סוג רכב ובכל גודל ודגם שהוא.
  • ההתאמה שלו מושלמת לכל סוגי הטאבלט ולא צריך להתאמץ יותר מדי על מנת להדק את הזרועות התופסות כך שכל טאבלט הופך למרכז מולטימדיה ומאפשר לכם לתפקד בלי הגבלות על עבודה ועל לימודים מכל רכב בשמחה. אם אתם מחכים לנסיעה הארוכה כדי לנהל סוף סוף את הישיבה אתם יכולים לעשות זאת מהטאבלט, משום שכעת לא צריך להסתפק בטלפון הקטן. הרבה יותר קל מעתה גם לתפעל אותו ולהיות נוכח שם גם בנהיגה.
  • הילדים יאהבו שיש להם מה לעשות בנסיעות ארוכות ולכם כבר לא תהיה בעיה שבגללה תצטרכו לבדר אותם ולהעסיק אותם. למעשה, זהו הפתרון הכי טוב שיכול להיות למי שרוצה שקט בנסיעה גם בלי מריבות מי יחזיק את הטאבלט הכי קרוב. הוא פשוט תלוי במעמד ונוח לכולם לצפות.

מעמד לרכב - שירות מהיר וחינמי

בי פלייס מציעה לכם את האבזור הטוב ביותר לרכב ולמולטימדיה במשלוח חינמי ומהיר עד הבית, בתוך שעות מרגע הקנייה, וחבל לפספס את המותגים המובילים שהיא משווקת באתר הפופולרי.

קח אותי למעלה